Tingimused.

Ostes e-poest haljastusraami või istutuskasti, toimi järgnevalt:
1. Vali välja soovitud toode
2. Vali välja soovitud toote suurus
3. Vali välja soovitud värvus
4. Vali välja soovitud kogus
5. Veendu, kas toode on laos või tellimisel (tähistatud*)
6. Sisesta kontaktandmed
7. Kinnita tellimus
8. Saad meilt esialgse tellimuskinnituse (automaatne)
9. Võtame teiega ühendust ja lepime kokku transpordi viisi ja selle maksumuse
10. Saad meilitsi meiepoolse lõpliku tellimuskinnituse ja arve
11. Tasud arve
12. Saad tellitud kauba vastavalt kokkuleppele transpordi ja tarneaja osas.

*Tellimusel olev toode võib võtta aega 2-4 nädalat, olenevalt aastaajast ja töökoormusest. Anname sellest teada peale tellimuse esitamist.

 

Transport

Transporditasu lisandub tellimusele. Väiksemate taimekastide saatmiseks kasutame Omniva või SmartPost pakiautomaate, tasu vastavalt paki suurusele ja kaalule. Suuremate kastide puhul lepitakse transpordi viis ja kulu kliendiga eelnevalt kokku. Tellitud kastile on võimalik ka ise järgi tulla, samuti ette kokku leppides.

Maksmine

Tellimuse eest on võimalik tasuda ülekandega. Koostame arve tellimuse alusel ning saadame selle välja peale meiepoolse kinnituse saabumist (eraldi e-mail).

Garantii ja hooldus

Kõik istutuskastid on valmistatud immutatud või veekindlast materjalist (kuusk, mänd, kase vineer, film vineer). Kast sisaldab geotekstiilist põhja ja vahekihti, niiskustõkkekilet kasti seinte ja voodri kaitseks. Mahult suuremad kastid sisaldavd lisaks kasti sisest tugisüsteemi, mille eemaldamisel garantii kaotab kehtivuse.
Vooder on immutatud ja viimistletud välifassaadivärviga (Villa Akva, Tikkurila) kahes kihis, püstolvärvitud.
Eritellimusel on võimalik viimistleda ka kasutades õli (Osmo) või erinevaid, välitingimustesse sobivaid peitse.
Kast ei sisalda kergkruusa ja kasvumulda kui ei ole eraldi tellitud lisaks kasti paigaldust ja täitmist.
Istutuskast on mõeldud välitingimustesse aastaringselt.
Garantii on 2 aastat alates ostukuupäevast.
Garantii alla ei kuulu värvi normaalne pleekumine ja puidu oksakohtade värvierinevused.
Höövelmaterjalist kasti välisvoodri korral võib esineda voodril mõningast karedust, oksakohti, varjatud vaigupesasid ja vähesel määral ka pindmisi pragusid. Töö käigus puhastame ja pahteldame kõik nähtavad vaigupesad, võimalik et kuuma ilmaga tulevad esile puidusisesed vaigupesad. Voodri välisnurkades võib tekkida pragusid või praod võivad hoopis sulguda, sõltuvalt aastaajast, kuna puit on elav materjal, mis paisub või kahaneb, sõltuvalt keskkonnast ja aastaajast.
Istutuskasti pikaealisuse võtmeks on selle aeg-ajalt hooldamine, niisamuti nagu vajavad hooldamist terrassid, piirdeaiad ja maja välisvooder. Soovituslik on kasti vooder üle värvida kui värvkihti hakkab tekkima pragusid/lõhesid, kui värvkiht pole enam vetthülgav.

Kõik vineeri baasil olevad taimekastid (kollektsioon Salvia) on valmistatud niiskuskindlast vineerist ja liimpuit-/höövelmaterjalist.
Detailide liitmisel on kasutatud niiskuskindlat liimi, immutatud ja viimistletud linaõlivärvidega, õlitatud (Osmo) või kasutatud välitingimustesse mõeldud peitse.
Taimekastid on mõeldud kasutusele sise- ja osaliselt ka välitingimustesse aga mitte aastaringselt. Sobivad terrassidele, rõdudele, sillutisele aga mitte niiskete pindade peale (maapind, haljasala).
Garantii 2 aastat alates ostukuupäevast.
Garantii alla ei kuulu värvi normaalne pleekumine ja puidu oksakohtade värvierinevused.
Välikasutuse korral, võib esineda kastil mõningaid pragusid ja mõrasid.
Istutuskasti pikaealisuse võtmeks on selle aeg-ajalt hooldamine, niisamuti nagu vajavad hooldamist terrassid, piirdeaiad ja maja välisvooder. Soovituslik on kasti vooder üle värvida kui värvkihti hakkab tekkima pragusid/lõhesid, kui värvkiht pole enam vetthülgav.
Talveperioodil oleks mõistlik hoida kasti kuivas ja varjualuses kohas.