Meist

Oleme väike puidutööstus- ja maastikuehitusettevõte. Loodud aastal 2010, toodame ja ehitame vastavalt kliendi soove arvestades, puidust välistruktuure, kuure, varjualuseid, sõrestikke, terrasse ja muid elemente.
Toodame vertikaalhaljastus raame,  taime- ja istutuskaste, nii standardsuurustes ja värvides, kui ka keeruliste erilahendusteni välja.
Meie tiimis on nii maastikuehituse, ehituspuusepa kui ka tisleri ja üldehituse hariduse ja kogemusega inimesi, seega saame hakkama ka raskemate väljakutsetega.

Maastikuehituses rajame istutus- ja taimealasid, haljasalasid, paigaldame sillutis- ja tänavakive, ehitame teid ja puhkealasid ning muid välirajatisi. Teeme koostööd tuntud aiadisaineritega, mis esitab töödele tihtipeale rohkem nõudmisi, vajab uudset ja ka loovat lähenemist.

Marken on ehituspuusepa erialal töötanud üle 20 aasta ning poole sellest ajast ehitanud maju Ameerika Ühendriikides. Tema käe all on valminud üle saja, erineva keerukusastmega puitkarkassmaja. Tema inspirtasioon ongi enamjaolt just sealt pärit ning see kajastub tema töödes ja loomingus.